شرکت نوآوران اکسین آراد (شماره ثبت : 518976)

 فروش مواد خام و دستگاه های چاپ سابلیمیشن

شماره هاس تماس با دفتر مرکزی:(021)

44466832 - 44469822

  کوتینگ سابلیمیشن چیست؟

   کوتینگ سابلیمیشن چیست؟

   

  مایع کوتینگ چیست؟

  کلمه کوتینگ (coating) به معنای پوشش می باشد.انواع مایع کوتینگ که دارای فرمول های شیمیایی مختلف می باشند به جهت کاربرد در صنایع مختلف توسط فردی مجرب به وسیله پیستوله نقاشی برروی سطح مورد نظر پاشش می شود و مورد استفاده قرار می گیرد.معمولا پس از عملیات کوتینگ که در محیطی بدون گرد و غبار انجام می پزیرد،محصول مورد نظر برای مدتی درون کوره قرار می گیرد.این دما و زمان متغیر می باشد.

   

  مایع کوتینگ سابلیمیشن چیست؟

  بسیاری از محصولات و سطوح مختلف به صورت عادی قابلیت چاپ سابلیمیشن را دارا می باشند.این محصولات معمولا در ترکیبات خود دارای مواد شیمیایی نظیر پلی استر هستند که قابلیت چاپ سابلیمیشن را فراهم می کنند.اما سایر سطوح مانند سرامیک و چوب که بصورت عادی قابلیت چاپ را دارار نیستند باید کوتینگ کنیم.برای این کار نیاز به مایع کوتینگ داریم.

   

  مایع کوتینگ سابلیمیشن دارای چه تنوعی می باشد؟

  1-مایع کوتینگ اجسام سخت سابلیمیشن

  مایع کوتینگ اجسام سخت سابلیمیشن دارای دو نوع گرم و سرد می باشد.مایع کوتینگ گرم را بایستی حتما درون کوره و فر قرار داد تا سطح بخوبی سفت شود اما مایع کوتینگ سرد نیاز به کوره ندارد.با این حال کیفیت چاپ و مقاومت محصولاتی که به وسیله مایع کوتینگ گرم و کوره آماده چاپ می شوند بیشتر است.مایع کوتینگ گرم معمولا دو جزئی می باشد که جزء اصلی مایع کوتینگ و جزء دوم هاردنر می باشد.

  2-مایع کوتینگ پارچه های پنبه ای روشن

  به دلیل نبود مواد شیمیایی در پارچه های پنبه ای می توان به وسیله مایع کوتینگ پارچه های پنبه ای روشن عملیات چاپ روی انواع پارچه پنبه ای روشن را انجام داد.می توان مایع کوتینگ پارچه را با 40 درصد آب ترکیب کرد.

  آیا شرکت نوآوران خدمات کوتینگ انجام می دهد؟

  بله.شرکت نوآوران اکسین آراد خدمات کوتینگ با بالاترین کیفیت و مواد کوتینگ خارجی انجام می دهد.برای سفارش می توانید با همکاران ما در ارتباط باشید.

  آیا شرکت نوآوران مایع کوتینگ برای فروش دارد؟

  بله.انواع مایع کوتینگ برای فروش موجود می باشد.برای خرید لطفا با همکاران بخش فروش مواد خام در ارتباط باشید.

   

   

   منبع:وب سایت شرکت نوآوران اکسین آراد

  Please publish modules in offcanvas position.