شرکت نوآوران اکسین آراد (شماره ثبت : 518976)

 فروش مواد خام و دستگاه های چاپ سابلیمیشن

شماره هاس تماس با دفتر مرکزی:(021)

44466832 - 44469822

  نحوه تبدیل دمای سانتیگراد به فارنهایت

  منظور از عنوان این صفحه چیست؟

  بعضی از دستگاه های چاپ سابلیمیشن بر اساس دمای سانتیگراد کار می کنند و بعضی دیگر بر اساس دمای فارنهایت و برخی از دستگاه ها قابل تنظیم روی هر دو دما می باشند.البته این موضوع تاثیری برروی عملکرد و کیفیت دستگاه ندارد و فقط بستگی به کارخانه سازنده دستگاه و معیار مورد استفاده آن کشور بستگی دارد.با این اوصاف دانستن نحوه تبدیل دمای سانتیگراد به فارنهایت می تواند در کمک به دمای دقیق چاپ کمک کند.البته شرکت نوآوران اکسین آراد تمامی آموزش های تصویری و ویدیو کلیپ های آموزش خود را با دو نوع دمای سانتیگراد و فارنهایت ارائه می کند.

  نحوه تبدیل سانتیگراد به فارنهایت:  

  ابتدا عدد درجه سانتی گراد را در 1.8 ضرب می کنیم .

  حاصل را با 32 جمع می کنیم .

  عدد بدست آمده عدد درجه فارنهایت است.

  نحوه تبدیل فارنهایت به سانتیگراد:  

  ابتدا عدد درجه فارنهایت را منهای 32 می کنیم.

  عدد حاصل را بر 1.8 تقسیم می کنیم .

  عدد بدست آمده درجه بر حسب سانتی گراد است

  مثال برای تبدیل سانتیگراد به فارنهایت و بالعکس:

  میخواهیم بدانیم که 180 درجه سانتیگراد،چند درجه فارنهایت است.برای این کار ابتدا 180 را در 1.8 ضرب میکنیم.عدد حاصله 324 می باشد و سپس آنرا با عدد 32 جمع میکنیم که عدد به دست آمده 356 است که نشان دهنده دمای فارنهایت است.

  اگر بخواهیم بدانیم که 356 درجه فارنهایت چند درجه سانتیگراد می شود آنرا منهای 32 می کنیم که عدد به دست امده 324 می شود.سپس آنرا تقسیم بر 1.8 میکنیم.می بینیم که عدد نهایی به دست آمده 180 است که نشانگر دمای سانتیگراد می باشد.

  شایان ذکر است که موضوع تبدیل دماها موضوعی نیست که دائما به آن نیاز داشته باشید اما سعیمان بر این است که تمامی نکات مهم و غیر ضروری را برای شما عزیزان بازگو کرده باشیم تا نکته ای نا گفته باقی نمانده باشد.

   

   منبع:وب سایت شرکت نوآوران اکسین آراد

  Please publish modules in offcanvas position.